Mamy różne pomysły na spędzanie wolnego czasu. Grupa piętnastoosobowa ze Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Ks. Franciszka Blachnickiego w Jodłowej część swojego wolnego czasu spędza na zajęciach kółka teatralnego. Właśnie 17 czerwca 2026 r. o godz. 9.40 mieli okazję kolejny raz zaprezentować swoje umiejętności. W rolę głównego bohatera wcieliła się Pola Czapla z klasy trzeciej. Była to historia opowiadająca o Piotrusiu, który nienawidził bajek i był niegrzecznym chłopcem. Myślę, że nie był to stracony czas zarówno dla aktorów, jak i dla młodych widzów, którym bardzo dziękujemy za przyjęcie zaproszenia. Teatr bez widowni nie spełnia swojej funkcji, dlatego cieszymy się, że mogliśmy wspólnie przeżyć tę niezwykłą przygodę.
Artykuł - p. Ania Nosal
Dziękujemy wszystkim aktorom, pani Ani Nosal - opiekunce koła teatralnego i widzom za wspólnie spędzony czas!
Czekamy na kolejne występy!







