Wycieczka klasy VII a

710. czerwca 2026r. uczniowie odwiedzili Dębicę i jej okolice.  W kinie „ Radość”  obejrzeli film pełen  przygód i humoru, jednocześnie będący opowieścią  o rodzinie, przyjaźni i sile bycia sobą.  W Galerii Sztuki Miejskiego Ośrodka Kultury siódmoklasiści  obejrzeli wystawy malarstwa trzech artystów, zwiedzili pomieszczenia placówki i zagospodarowany na nowo dziedziniec z fontanną.  Następnie był czas na zabawę w Jump Parku w Nagawczynie. W drodze powrotnej uczestnicy wycieczki mieli możliwość skorzystania z posiłku i… już trzeba było wracać. Teraz mogą wspominać chwile spędzone razem. I będą to dobre wspomnienia…