10. czerwca 2026r. uczniowie odwiedzili Dębicę i jej okolice. W kinie „ Radość” obejrzeli film pełen przygód i humoru, jednocześnie będący opowieścią o rodzinie, przyjaźni i sile bycia sobą. W Galerii Sztuki Miejskiego Ośrodka Kultury siódmoklasiści obejrzeli wystawy malarstwa trzech artystów, zwiedzili pomieszczenia placówki i zagospodarowany na nowo dziedziniec z fontanną. Następnie był czas na zabawę w Jump Parku w Nagawczynie. W drodze powrotnej uczestnicy wycieczki mieli możliwość skorzystania z posiłku i… już trzeba było wracać. Teraz mogą wspominać chwile spędzone razem. I będą to dobre wspomnienia…