TO NIE JEST CZAS POŻEGNAŃ, TO CZAS BY WZLECIEĆ!”

1Ostatni raz byliśmy razem.
Ostatni raz widzieliśmy się na szkolnym korytarzu.

Drodzy Ósmoklasiści!
To już jest koniec naszej wspólnej przygody. Życzymy Wam wszystkiego co najlepsze. Pamiętajcie o nas, ale kierujcie swój wzrok w przyszłość. Bądźcie silni, odważni i mądrzy. Do zobaczenia gdzieś w dorosłości!