Zespół Szkół nr 1 w Jodłowej

header zs1

Wycieczka do Wrocławia

2W dniach 2-3 czerwca uczniowie najstarszych klas naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce do Wrocławia. Podczas wyjazdu wraz z przewidnikiem poznali najciekawsze miejsca tego przepięknego miasta oraz zapoznali się z jego historią. Zobaczyli między innymi: Starówkę, Hydropolis, Panoramę Racławicką, zoo wraz z Afrykarium, Uniwersytet Wrocławski i wieżę matematyczną oraz słynną miejską Polinkę. Liczyli też słynne miejskie krasnale z których słynie miasto. Był to czas integracji i nauki poprzez bezpośrednią obserwację.

Wyjazd z okazji Dnia Dziecka do Pappas Pizza

714888994 1856745639060969 4846432375000634588 nZ okazji Dnia Dziecka uczniowie klas I i III wybrali się na wyjątkową wycieczkę do Pappas Pizza. Głównym celem wyjazdu były warsztaty kulinarne, podczas których dzieci miały okazję poznać tajniki przygotowywania prawdziwej pizzy.
Pod czujnym okiem pracowników restauracji uczniowie samodzielnie formowali ciasto, wybierali ulubione składniki i komponowali własne, niepowtarzalne pizze. Warsztaty były nie tylko świetną zabawą, ale również cenną lekcją rozwijającą kreatywność, samodzielność i współpracę.
Największą radość sprawiła dzieciom degustacja własnoręcznie przygotowanych wypieków. Uśmiechy na twarzach uczestników były najlepszym dowodem na to, że wyjazd był bardzo udany!
To był Dzień Dziecka pełen smaków, radości i niezapomnianych wrażeń.

Wakacyjna lekcja z policjantem

policja1Dzisiaj w naszej szkole odbyła się Wakacyjna lekcja z policjantem. Została przeprowadzona w ramach akcji profilaktycznej prowadzonej przez Komendę Powiatową Policji w Dębicy.
Młodsze dzieci słuchały o bezpiecznym wypoczynku. Policjanci przypominali zasady nad wodą, w górach, podczas jazdy rowerem i zabaw na podwórku. Nie zabrakło tematu obcych ludzi – jak rozpoznać zagrożenie i gdzie szukać pomocy.
Na koniec dzieci otrzymały odblaskowe opaski.

30 maja - Majówka z mamą i tatą

1Najlepszy dowód na to, że do udanej majówki nie potrzeba idealnego słońca – wystarczą wspaniali ludzie i dobry nastrój . Wspomnienia zebrane, baterie naładowane, a pogoda? Cóż... tym razem musiała uznać naszą wyższość!