Dnia 19 maja w Sejmie odbyło się losowanie szkół podstawowych i ponadpodstawowych, których uczniowie wezmą udział w XXXII sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży.
W losowaniu wzięły udział wszystkie placówki edukacyjne z zachowaniem proporcjonalnego podziału na poszczególne województwa i liczbę uczniów w placówkach edukacyjnych na poszczególnych etapach nauczania – w sumie blisko 14 tys. szkół podstawowych i 7 tys. szkół ponadpodstawowych. W efekcie losowania wyłoniono 153 szkoły podstawowe i ponadpodstawowe, których reprezentanci wezmą udział w tegorocznych obradach SDiM.
Los sprawił, że jesteśmy jedną z 5 szkół podstawowych z województwa podkarpackiego, której przedstawiciele wezmą udział w obradach Sejmu dnia 19 października 2026r.
Czujemy się ogromnie wyróżnieni i obiecujemy godnie zaprezentować się jako szkoła!


