W Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych „Świetlik” wzięło udział 20 osób z klas 1-3. Uczniowie z zaangażowaniem rozwiązywali zadania i sprawdzali swoją wiedzę z różnych dziedzin nauki. Konkurs był ciekawym doświadczeniem i okazją do naukowej rywalizacji. Drugie miejsce zajęła Milena Grębska. a trzecie Antek Fijoł, Antek Janiga z klas drugich i Oliwia Kaczka z klasy 3.