Z ogromną przyjemnością ogłaszamy, że nasza uczennica klasy czwartej Nina Kukułka zdobyła III miejsce w konkursie plastycznym „Zamiast chmury z nikotyną, ciesz się słońcem i rodziną”, zorganizowanego z okazji Światowego Dnia bez Tytoniu! przez Powiatową Staję Sanitarno-Epidemiologiczną w Dębicy.






