18 czerwca w naszej szkole odbył się XII Gminny Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Jodłowa śpiewa”. W konkursie wzięło udział 40 uczestników z gminy Jodłowa w wieku 7 – 15 lat. Celem konkursu była promocja i publiczna prezentacja uzdolnionych muzycznie dzieci, oraz rozbudzenie u młodych wykonawców zamiłowania do śpiewu i muzyki.
Wyniki konkursu.
Kategoria I – uczniowie klas 1-3.
I miejsce - Oliwia Kaczka kl.2 (SP Nr 1 w Dębowej)
II miejsce - Oliwia Kaczka kl.3 (SP Nr 1 w Jodłowej)
III miejsce – Anna Dzik kl.3 (SP Nr 1 w Jodłowej)
Wyróżnienia:Kamila Bara kl.1 (SP Nr 1 w Jodłowej)
Patryk Furman kl.2 (SP Nr 1 w Jodłowej)
Łukasz Jędrzejczyk kl.2 (SP Nr 1 w Jodłowej)
Pola Czapla kl.3 (SP Nr 1 w Jodłowej)
Emilia Blicharz kl.3 (SP Nr 1 w Jodłowej)
Nagroda dyrektora: Paulina Chwał kl.2 (SP w Dębowej)
W konkursie z naszej szkoły także wzięły udział: Anna Stasiowska, Melania Świerzbińska, Natalia Woźniak, Milena Drąg, Lena Czerwiec, Marcelina Myszkowska,
Kategoria II – uczniowie klas 4 – 8.
I miejsce – Amelia Cius kl. 6 (SP Nr 2 w Jodłowej)
II miejsce - Aleksandra Latocha kl. 7 (SP Nr 1 w Jodłowej)
III miejsce – Małgorzata Studniarz kl.7 (SP Nr 3 w Jodłowej)
Wyróżnienia: Katarzyna Kumiega kl.5 (SP Nr 2 w Jodłowej)
Ewelina Kaczka kl.6 (SP Nr 1 w Jodłowej)
Robert Figura kl.4 (SP w Dęborzynie)
W konkursie w kategorii II z naszej szkoły świetnie zaprezentowały się również: Nikola Osielska, Milena Kumiega, Amelia Fabiś, Blanka Furgał, Agnieszka Antas, Kornelia Stręk, Lena Chudy, Adela Mikrut, Zuzanna Radwan.
Pięknie poprowadzili konkurs konferansjerzy: Klaudia Gomółka, Natan Szpak, Kornelia Stręk, Paweł Jędrzejczyk.
Serdecznie gratulujemy wszystkim wokalistom i życzymy dalszych sukcesów!
Dziękujemy opiekunom, wychowawcom, jurorom, rodzicom!








