W ogólnopolskim konkursie Galileo zorganizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej wzięło udział kilkunastu uczniów naszej szkoły. Uczniowie rozwiązywali zadania konkursowe z geografii, biologii i chemii. Dziewiąte miejsce i dyplom laureata uzyskała Aleksandra Latocha (klasa VII a) . Miejsce 15. i dyplom wyróżnienia wywalczyła Dominika Serwatka (klasa VIII). Gratulujemy nagrodzonym w konkursie, jak również tym, którzy tym razem nie odnieśli sukcesów, życzymy ich następnym razem.
