W czerwcu w naszej szkole odbył się dla klas IV - VI Gminny Konkurs Ortograficzny o tytuł "Mistrza Ortografii". Do ortograficznych zmagań przystąpiło 13 uczniów z 5 szkół gminy Jodłowa. Uczestnicy konkursu zmierzyli się z ortograficznymi pułapkami w dyktandzie "Niewykorzystana lekcja".
Oto wyniki:
I miejsce Emilia Dzierwa SP nr 2
II miejsce Malwina Jawor SP nr 2
III miejsce Blanka Machowska SP Nr 1.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, a szczególnie laureatom, którzy osiągnęli najwyższe wyniki.
