Ostatni raz byliśmy razem.
Ostatni raz widzieliśmy się na szkolnym korytarzu.
Drodzy Ósmoklasiści!
To już jest koniec naszej wspólnej przygody. Życzymy Wam wszystkiego co najlepsze. Pamiętajcie o nas, ale kierujcie swój wzrok w przyszłość. Bądźcie silni, odważni i mądrzy. Do zobaczenia gdzieś w dorosłości!







