Zespół Szkół nr 1 w Jodłowej

header zs1

SZKOŁA


Pewnej daty powstania szkoły jodłowskiej ustalić nie można ...

UCZNIOWIE


We wrześniu 2014 r. odbyły się wybory Samorządu Uczniowskiego.

NAUCZYCIELE


Ciekawe zajęcia rozwijające dla dzieci, nauka języka angielskiego.

RODZICE


Dnia 22.09 br. odbyło się zebranie plenarne Zarządu Rady Rodziców.

Brawo dla Niny!

724350086 986645377330243 1995042196209904675 nZ ogromną przyjemnością ogłaszamy, że nasza uczennica klasy czwartej Nina Kukułka zdobyła III miejscekonkursie plastycznym „Zamiast chmury z nikotyną, ciesz się słońcem i rodziną”, zorganizowanego z okazji Światowego Dnia bez Tytoniu!  przez Powiatową Staję Sanitarno-Epidemiologiczną w Dębicy.

Wycieczka klas czwartych do Podkarpackiego Centrum Nauki „Łukasiewicz” w Jasionce

724576552 1871343627601170 8186924095515633924 nW dniu 16.06.2026r uczniowie klas czwartych uczestniczyli w wycieczce do Podkarpackiego Centrum Nauki „Łukasiewicz” w Jasionce. Celem wyjazdu było rozwijanie zainteresowań naukowych, poznanie nowoczesnych technologii oraz udział w zajęciach praktycznych, które łączą teorię z doświadczeniem. Po przyjeździe na miejsce uczniowie rozpoczęli warsztaty tematyczne. Grupa uczestniczyła w zajęciach z robotyki, podczas których uczniowie budowali i programowali roboty, ucząc się zasad działania czujników, silników oraz podstaw algorytmiki. Druga część zajęć odbyła się w pracowni FabLab, gdzie młodzież poznała możliwości druku 3D, cięcia laserowego oraz projektowania cyfrowego. Warsztaty rozwijały kreatywność, zdolności manualne i umiejętność pracy zespołowej. Kolejnym punktem było zwiedzanie interaktywnych wystaw podzielonych na trzy główne strefy: Świat wokół nas, Nasza cywilizacja oraz My ludzie. Każda z nich oferowała liczne stanowiska edukacyjne, które pozwalały samodzielnie przeprowadzać doświadczenia i obserwować różnorodne zjawiska fizyczne, biologiczne i techniczne. Uczniowie z dużym zainteresowaniem korzystali z eksponatów, które w atrakcyjny sposób prezentowały zagadnienia naukowe. Wycieczka do Podkarpackiego Centrum Nauki „Łukasiewicz” była wartościowym doświadczeniem edukacyjnym. Uczniowie wrócili z niej pełni wrażeń, bogatsi o nowe umiejętności i inspiracje do dalszego poznawania świata nauki.

Wycieczka do Wrocławia

2W dniach 2-3 czerwca uczniowie najstarszych klas naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce do Wrocławia. Podczas wyjazdu wraz z przewidnikiem poznali najciekawsze miejsca tego przepięknego miasta oraz zapoznali się z jego historią. Zobaczyli między innymi: Starówkę, Hydropolis, Panoramę Racławicką, zoo wraz z Afrykarium, Uniwersytet Wrocławski i wieżę matematyczną oraz słynną miejską Polinkę. Liczyli też słynne miejskie krasnale z których słynie miasto. Był to czas integracji i nauki poprzez bezpośrednią obserwację.

Wakacyjna lekcja z policjantem

policja1Dzisiaj w naszej szkole odbyła się Wakacyjna lekcja z policjantem. Została przeprowadzona w ramach akcji profilaktycznej prowadzonej przez Komendę Powiatową Policji w Dębicy.
Młodsze dzieci słuchały o bezpiecznym wypoczynku. Policjanci przypominali zasady nad wodą, w górach, podczas jazdy rowerem i zabaw na podwórku. Nie zabrakło tematu obcych ludzi – jak rozpoznać zagrożenie i gdzie szukać pomocy.
Na koniec dzieci otrzymały odblaskowe opaski.

Powiatowe Igrzyska Dzieci w Piłce Nożnej - chłopców

1W dniu 8 czerwca 2026 na obiektach sportowych Ośrodka Sportu i Rekreacji Pustków odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w Piłce Nożnej - chłopców. Do zawodów zgłosiło się sześć drużyn. Drużyny rozlosowano do dwóch grup. Drużyna naszych chłopców wywalczyła III miejsce.
Skład drużyny: Patryk Mika, Szymon Szpak, Bartosz Mikrut, Jakub Wiktor, Dominik Jędrzejczyk, Nikodem Wierzgacz, Miłosz Bawiec, Szymon Król, Karol Furgał, Adam Warzecha, Bartosz Stręk.
Gratulujemy wszystkim zawodnikom!


01 MEN 210  02 IBE 210  04 CKE 210  05 KOWEZiU 210  06 ORE 210